13 października 2018

Coaching

Współczesna rywalizacja, hołd kariery, presje społeczne i zawodowe stawiają przed jednostką trudne zadania. W pogoni za celami biznesowymi tracimy zdrowie, zaniedbujemy ważne dla nas relacje i odsuwamy na dalszy plan aktywność fizyczną.

Coaching, który proponujemy skierowany jest do aktywnych zawodowo osób chcących zmienić swój styl życia i otworzyć się na zdrową i sportową jakość.
Szczególną uwagę koncentrujemy na coachingu zdrowotnym. Jako psycholodzy zdrowia i trenerzy pracy z ciałem najlepiej wiemy, że każdy cel wymaga holistycznego spojrzenia na proces zmiany.

t27
Naszym celem
jest projektowanie osiągnięć klienta w zakresie aranżowania zdrowego stylu życia, kreowania nowych form ruchu, motywowania do uzyskania równowagi wewnętrznej, zadowolenia z siebie i swojego ciała.

Szkolenia. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy zestaw szkoleń ukierunkowany na kompetencje miękkie, jak również pracę z ciałem. Szkolenia przeprowadzamy w formule zamkniętej i otwartej. Szkolenia moho przygotowywane są z bezpośrednim zamiarem wpływu na jakość życia klientów i efektywność pracowników organizacji.